هنرمندان

image46

  بهرام نورایی، از پیشگامان خوش نام و باسابقه موسیقی هیپ هاپ ایران است. از او به عنوان یکی از 50 شخصیت تاثیرگذار در فرهنگ خاورمیانه نیز یاد می شود. مجموعه موسیقی روایی اخیر او به نام اشتباه خوب  در رده چهارم پرفروش ترین آثار موسیقی ملل در سایت بیلبورد  قرار گرفته است. بهرام اجماع فرهنگی و هنری مسلط بر جامعه ایران را از طریق تجربه گرایی در هیپ هاپ به چالش می کشد. نقد اجتماعی همدلانه در اشعار او مخاطب را به تعمق پیرامون رابطه فرد و اجتماع فرا می خواند و شکل گیری چشم اندازی را میسر می کند که در آن باورهای کهنه موضوعیتشان را از دست می دهند و "خود" جدیدی مجال تولد می یابد. 

image47

  ستاره ملک زاده عکاس، طراح گرافیک و کارگردان هنری ست. استعداد او در خلق قرائت های بصری انتزاعی از ابعاد مضمونی و ساختاری موسیقی، علاقه مندان و مخاطبانش را شگفت زده کرده است. ستاره دانش آموخته رشته مدیریت هنری در دانشگاه سودرتورن سوئد است. همچنین در رشته موسیقی فیلم و مطالعات پسااستعماری در هنرهای سمعی-بصری در دانشگاه استکهلم تحصیل کرده است. وی تحت نام مستعار "غوغا" سابقه تولید موسیقی هیپ هاپ ،راک و آلترناتیو نیز دارد و در کنار کار هنری، به عنوان مدیر اجرایی میدیست تیونز در جهت ترویج موسیقی مستقل در خاورمیانه فعالیت میکند.  

image48

 پیماندگار تهیه کننده، طراح صدا و آهنگساز کنجکاو و خوش فکر موسیقی الکترونیک و هیپ هاپ است. از وی سه مجموعه کوتاه موسیقی بی کلام به نام های ابر، پلاک 268 و طبیعت منتشر شده است. آثار پیماندگار دارای فضاسازی های بی بدیل، صداسازی های گیرا و عمق روایی منحصر به فرد هستند. او توانسته است تجربه گرایی مرسوم در موسیقی الکترونیک را درون الگوهای ساختاری هیپ هاپ انتزاعی جاری کند.  

image49

 نسا آزادی خواه دی جی، آهنگساز و تهیه کننده مبتکر و توانمند موسیقی هاوس، دنس، امبینت و الکترونیک است. او موسیقی را از سن شش سالگی و با نوازندگی تنبک و دف آغاز کرده و از شانزده سالگی گرداننده محافل زیرزمینی در تهران بوده است. نسا به عنوان مؤسس و مدیر اجرایی مجله موسیقی دیپ هاوس تهران، قلب تپنده موسیقی شهری امروز ایران است. دیپ هاوس تهران به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه، اخبار صحنه موسیقی الکترونیک در ایران را پوشش می دهد، مجموعه موسیقی، مطالب آموزشی و پادکست منتشر می کند و به نقد و بررسی آلبومهای موسیقی الکترونیک می پردازد.  

image50

  اشکان موسوی مهندس صدا و آهنگساز کاربلد و پرتلاش گروه است. وی دانش آموخته طراحی صدا در مجتمع فنی تهران و مهندسی صدا در مؤسسه اس اِی ای دوبی است. او در تولید و پالایش موسیقی در سبکهای مختلف، اعم از راک، الکترونیک و هیپ هاپ سابقه درخشان دارد و به عنوان ترانه سرا و خواننده نیز فعال بوده است. اشکان موسوی در قالب مجموعه آموزشی موسوم به "اکسپورت" در مجله موسیقی دیپ هاوس تهران تجربیات و دانشش در رابطه با مهندسی و طراحی صدا را به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان می گذارد.  

با ما همراه شوید

پیله همواره به دنبال هنرمند جدید است. هنرمندی که تغییر و ترقی را جوهره کار هنری می داند و شهامتش را دارد که الگوهای مرسوم را به چالش بکشد. هنرمندی که بزرگ فکر می کند و می داند که محقق کردن ایده های بزرگ تنها از طریق کار گروهی منسجم در فضایی دوستانه اما حرفه ای میسر است.

آیا شما آن هنرمند هستید؟